DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Belly a Cheer zahájily letošní sezónu 2015 zlatem

Letošní sezonu 2015 zahájily naše břišní tanečnice a roztleskávačky vystoupením na mnoha společenských akcích, reprezentačních plesech v Oslavanech a jeho okolí. Kulturní akce zpestřily novými choreografiemi Lucie Švábenské a novými kostýmy, v případě břišních opět dovoz Turecko Istanbul.

Závodní sezonu naše čtyři týmy Bellynky, Cheerleadynky, Bellyteens a Cheerteens zahájily na celorepublikových závodech v Němčicích nad Hanou dvojitým zlatem a stříbrem. Bellynky 1.místo, Bellyteens 1. místo a Cheerteens 2. místo.

Poslední březnovou neděli se naše čtyři týmy účastnily stejně jak v předchozích letech semifinálového kola prestižní soutěže Děti fitness 2015. Svým umístěním se kvalifikovali do hlavního finále Mezinárodního mistrovství Champions Prague. 1. místo Bellynky, 1. místo Cheerteens, 2.místo Bellyteens a 3 místo Cheerleadynky. V květnu jim držte pěsti ať se jim daří a úspěšně reprezentují Oslavany i v Praze v Lucerně.

Poděkování patří tanečnicím za skvělou reprezentaci, trenérce Lucii Švábenské za důkladnou přípravu a samozřejmě rodičům, kteří s námi jezdí, pomáhají s dopravou, přípravou a zajistí dětem skvělý fan club.

Holky zlomte vaz ať se Vám daří celou letošní sezonu. Hodně štěstí :)
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one