DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
BELLYNKY VYSTUPOVALY S MARTINEM CHODŮREM

Letošní sezonu zahájily Bellynky vystoupením s hvězdou Superstar Martinem Chodůrem v Praze s novou choreografií Carmen. Tanečnice 6.11.2010 hostovali v Praze ku příležitosti 5. výročí oslav Obchodního centra Chodov. Program, který trval čtyři hodiny, zpestřily modní přehlídky známých oděvních značek, mistři republiky v Hip-hopu v dětské kategorii, vystoupení televizních talentů: Bellynky a Spam BMX- Freestyle, kteří mimo jiné okouzlili naše tanečnice, které neodolaly a jízdu na kolech musely vyzkoušet.
Bellynky měly tři vstupy, ve kterých se střídaly s Martinem Chodůrem a tak předvedly tři choreografie: Arash, Závoje a Carmen. Celým programem provázela moderátorka Nicol Moravcová, která s námi sdílela i šatnu a byla velice milá. A tak děvčata měla možnost vidět šum a ruch zákulisí. Samozřejmě došlo i na focení a autogramiádu. Holky odjížděly nejen s podpisy celebrit v památnících, ale i na mnoha částech svého těla. Martin Chodůr byl velice vstřícný, příjemný a ochotně se s námi fotil a neodmítl žádné oslovení našich zlatíček, a že jich nebylo málo.
Každopádně pro tanečnice bylo velkým oceněním nejen potlesk diváků, ale i pochvala managera celého projektu. Krásný a emočně bohatý den jsme zakončili návstěvou KFC a MC donalda. I po tak náročném dni, byli všichni plni úsměvů, radosti a zážitků. Přiznám se nikomu se nám nechtělo domů.

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one