DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Bellynky - Absolutní vítěz taneční soutěže za Moravu v Nemčicích nad Hanou

BELLYNKY – ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SOUTĚŽE ZA MORAVU V NĚMČICÍCH NAD HANOU.

Sezonu 2013 zahájily břišní tanečnice řadou svých vystoupení na společenských a firemních akcí v Oslavanech a jeho okolí. Kde se prezentovaly s novou choreografiíí Lucie Švábenské Hal Mikonam, Melody a Tanec v srdci a v nových originálních tureckých kostýmech -dovoz Istanbul.


"" foto s L. Machálkovou"" "foto s moderátorem Petrem Holíkem"Naší sezoní nápní je nejen zahajování kulturních akcí a rozvlnění nejednoho obecenstva ladnými pohyby tanečnic, ale také reprezentace Oslavan na tanečních závodech po celé republice.
V únoru jsme se zúčastnili taneční soutěže v Třebíči , odkud Bellynky odjížděly s 3.místem a Bellyteens s krásným 4.místem. Začátkem března jsme reprezentovali na tanečních závodech O pohár starosty města Kunštát, kde si Bellynky vytancovaly 3.místo v dětské kategorii a Bellyteens krásné 2.místo v hlavní kategorii.
23.3.2013 jsme se se všemi třemi týmy zúčastnili tanečních závodů pro Moravu Orion Dancig v Němčicích nad Hanou. Nejenže naše tanečnice oslnily Němčice nad Hanou,ale vybojovaly poháry a medaile a velmi úspěšně reprezentovaly Oslavany: Bellynky 1.místo, Bellyteens 1.místo a Cheerteens 2.místo.
Velkým úspěchem a hlavně překvapením bylo udělení titulu absolutní vítěz celé taneční soutěže Orion Dancing Němčice nad Hanou, který si dovezly naše Bellynky. Ze všech věkových kategorií a tanečních stylů získyly oslavanské Bellynky nejvíce hlasů od poroty – z 90bodů šikulky vybojovaly 89. Absolutní vítěz získal vítězný dort, na kterém si celý tým pochutnaval v šatně.
Ještě jednou gratulace k úspěchů a výborné reprezentaci Oslavan. Holky jste šikulky :) Poděkování patří nejenom našim tanečnicím, ale i jejich trenérce Lucii Švábenské a obětavým rodičům, který s námi tráví čas na cestách, pomáhají v přípravě tanečnic a hlavně v dopravě na tyto akce. Prostě všem zapáleným a obětavým jedinců velký dííííík.
Fotodokumentaci můžete vidět na našem webu www.belly-oslavany.717.cz

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one