DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► BELLYNKY ZAHÁJILY SOUTĚŽNÍ SEZONU ZLATEM

BELLYNKY ZAHÁJILY SOUTĚŽNÍ SEZONU ZLATEM

Brzké mrazivé ráno 18.2.2012 se vypravily naše 4 taneční kolektivy na taneční soutěž M-styl Třebíč. Již z loňského ročníku jsme věděli, že konkurence tam nebude malá a bude se opravdu na co koukat. Přípravy byly důkladné. Šatnami proudil ozon laků, gelů a třpytek, všude viseli, někdy opravu avangardní a velmi zajímavé kostýmy.
Po předškolní kategorii přišla na řadu kategorie děti, parketová a plesová kompozice, což jsou naše Bellynky a Cheerledynky. Vzhledem k tomu, že jsou zařazeny ve stejné kategorii, byla časově náročná příprava na další vystoupení. Některé děti tancují totiž v obou tanečních kolektivech. Vše se zvládlo a oba týmy nastoupily na parket včas, s úsměvem a za velké podpory publika.
Po krátké pauze na občerstvení začal rychlý koloběh přípravy znovu. Byli zde junioři a jejich kategorie, v které soutěžily Bellyteens a Cheerteens. Aplauz, který je přivítal na parketu vykouzlil nejeden úsměv tanečnic.
Mladší a starší roztleskávačky měly jedno ze svých premiérových vystoupení, jelikož s novou choreografií měly premieru o den dřív 17.2.2012 na plese v Biskoupkách. Všechny čtyři týmy tancovaly naplno, s láskou a vyzařujícím štestím v očích.
Reprezentace Oslavan se děvčatům skutečně vydařila, v kategorii děti si Bellynky dovezly zlatý pohár 1.místo a Cheerledynky bronzový pohár 3.místo. V juniorské kategorii Bellyteens bronzový pohár 3.místo a Cheerteens krásné 4 místo.
Na závěr bych ráda poděkovala rodičům, co s námi jeli, zajistili dopravu a pomohli v přípravě tanečnic na vystoupení.HOLKY JSTE ŠIKULKY JEN TAK DÁL !!!!!


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one