DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT A NAŠE BELLYNKY

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT A NAŠE BELLYNKY

7.5.2011 jsme se s kroužkem břišního tance zúčastníli prvního kola Česko Slovensko Má Talent. Casting se konal v Brně na Výstavišti. Přijeli jsme v ranních hodinách trochu nervozní zároven mile překvapeni novým prostředím a velmi pěkným přístupem produkce televize Prima. Holky tancovaly naplno a předvedly krásné výkony. Domů jsme odjížděli se zažitky z krásně stráveného dne a v koutku duše doufali v postup.
12.6.2011 zazvonil telefon z produkce "Bellynky postupují do druhého kola". A tak jsme měli možnost se zúčastnit 10.7.2011 druhého kola Česko Slovensko Má Talent v Brně v Mahenově divadle. Velké přípravy vystřídala hned po příjezdu nervozita z konkurence a hlavně z poroty, která v letošním roce je složená z celebrit: Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaroslav Slávik.
Po příjezdu do divadla proběhla registrace, focení a televizní rozhovory a můžu říct, že si to holky opravdu užívaly. Kolem 14 hodiny přišel náš čas a Bellynky šly na scénu. Nejprve v zákulisí prohodili slovo moderátoři Jakub Prachře a Martin Pyco s Bellynkami, aby odlehčili jejich nervozitu a hned potom je čekalo vystoupení. Drželi jsme jim všichni pěsti. Holky se líbily obecenstvu a nejen jim. Lucie Bíla celé vystoupení tanečnicím pleskala a pochválila jejich taneční výkon a obdiv Carmen. Třem hlasně je porota poslala do třetího kola, které se bude konat v Praze. Svoji radost nikdo neskrýval ani rodiče kteří nás doprovázeli a patřičně nás bylo slyšet po celém divadle.
Děvčata unavená a vyčerpaná dlouhým čekáním v horku, ale štatsná se vracely domů plni nepopsatelných zážitků. Svůj úspěch a postup v show jsme patřičně oslavili dobrotami, dětským šampusem a dováděním v bazenu. Poděkování patří rodičům za dopravu a podporu a v neposlední řadě trenérce Lucii Švábenské za trénování a přípravu tanečnic na ČSMT. Držte nám pěsti v třetím kole. At už to dopadne jak koliv, je to pro tanečnice bohatá zkušenost a mohou aspon trochu nakouknout do světa celebrit.

Fotodokumentace www.belly-oslavany.717.cz

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one