DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Cheerteens a Bellynky dovezly opět zlato!

CHEERTEENS A BELLYNKY DOVEZLY OPĚT ZLATO!!!!!!!

Slunečnou sobotu 13.4.2013 jsme se s kolektivem břišních tanečnic a roztleskávaček vypravili na taneční soutěž "Bystřický kostitřas 2013" do Bystřice nad Perštejnem.
Kulturní hala byla doslova "nadupaná" tanečními kolektivy a již při příchodu jsme byli zahlceni hudbou a obchůdky s dekorativními pomůckami pro taneční vystoupení.
Atmosféra zde byla velmi přátelská a pořadatelé velmi pozorní. Vystoupení šla děvčatům s lehkostí a tanec si patřičně užila. Vyhlašování výsledků bylo napínavé,to ostatně jako vždy. Netrpělivě jsme čekali sepnuti v kolektivu a tiše naslouchali moderátorce. Účast na Bystřickém Kostitřasu 2013 byla velmi plodná: CHEERTEENS 1. místo, BELLYNKY 1. místo a BELLYTEENS krásné 4. místo.
Krom pohárů za dvou zlat a jednoho bronzu, naše děvčata vytancovala s prvním místem dva dorty. V šatně proběhlo slaďoučké mlsání a focení našich "zlatíček"
Děvčata, velká gratulace ještě jednou a ráda bych vám ještě popřála do konce letošní sezony"Ať se vás zlaté štěstíčko drží a jste na bedně zbývající závody...":))


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one