DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
TÁBOR U MOŘE – ITÁLIE 2017

Předposlední srpnový týden se konal tábor u moře v malebném městečku Rosolina Mare v severní Itálii. Jelikož některé děti byly úplně poprvé u moře, nemohl náš pobyt začít ničím jiným než návštěvou pláže a zejména ochutnáním moře, zda je skutečně slané.

Celotýdenní program se vinul ve sportovním a tanečním duchu. Již od samého rána byly připravené pohybové aktivity, ať už ranní běh po pláži , nebo každodenní power joga, která získala oblibu i u dospělých. Prostorná italská pláž se přímo vybízela k různým sportovní aktivitám, mezi které patřil plážový fotbal, volejbal, animační tanec, gymnastika, taneční tréninky, které lákaly okolní turisty a zejména čeští dovolenkáři přiváděli svoje děti na naše taneční hodiny. Samozřejmě nemohly chybět sportovní hry, plážová olympiáda, stavby z písku, vodní souboje a samozřejmě i relax na rozehřátém písečku.

Po západu slunce náš nabitý program pokračoval. Děti se při soutěžích vice poznaly a rozšířily si obzory a i nová přátelství. I letos jsme navštívili tradiční italské trhy, ochutnali, italské pochutiny, mořské plody, zmrzlinu a i pravou italskou pizzu. Projížďka turistickým vláčkem po večerní Rolině Mare byla kouzelným zakončením jednoho letního italského večera. Nechyběla ani letos taneční soutěž i s gymnastickým zaměřením o velmi hodnotné ceny. I letos v porotě zasedly populární osobnosti, a proto hodnocení bylo opravdu objektivní a přímo z branže. Krom vítězných dětí a týmů v soutěžích a sportovních hrách si každé dítě odvezlo plnou tašku hodnotných dárků a na památku tričko s letošním logem Itálie. Celý pobyt jsme zakončili velkým zábavným karnevalem a discotékou.

Počasí bylo nádherné, moře nám dopřálo jak vln, tak klidné mořské hladiny, italské zázemí nemělo chybu, co víc si k dětskému pobytu u moře přát. Na závěr bych ráda poděkovala všem oddílovým vedoucím a celému táborovému personálu za jejich činnost. Velké poděkování patří našim sponzorům, bez kterých by tyto akce nebylo možné pořádat:

RK-mont spol.s.r.o. - Ing. Ivan Sedláček, Ing. Daniel Sabel, DAZAKOM, drogerie TETA, pekařství Šlechtický, Ovoce a zelenina Iva Malichová, Zdravá víživa Nada Drápalová, Pekárna Rašner, Restaurace – Radim Prát, Besip, Oriflame, pekárna Ivanka, Jatka Ivančice, Xanton s.r.o., Vinotéka Oslavany, potraviny Kučera, Mgr. Lucie Švábenská, Martina Hvízdalová, Ing. Eva Sablová, Oborová zdravotní pojišťovna, Renata Staňková, Jana Perntová, Martin Černý, Ilona Sedláčková.
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one