DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
CELOREPUBLIKOVÉ TANEČNÍ ZÁVODY – KUNŠTÁT

10.3.2012 se naše břišní tanečnice a roztleskávačky zůčastnily celorepublikové taneční soutěže "O pohár města Kunštát" . Děvčata bojovaly o umístění v dětské a juniorské kategorii. Přivítaly sem nejen tanečnice a tanečníci z celé republiky ,ale i ze Slovenska. Choreografie týmů byly pestré, nápadité a mnohdy okouzlujíci.
V dětské kategorii se účastnilo 24. tanečních kolektivů. Nejprve se prezentovali Bellynky , které nejen okouzlily obecenstvo, ale i porotu. Díky dotazům diváků, jestli pak jsou to ony z té televize Prima, si naše malé princezny užily svých 5 minut slávy a užívaly si celý závodní den. S velkým zlatým pohárem a medailemi za první místo odjížděli nadšené domů. Dále v dětské kategorii se úspěšně prezentovaly Cheerladynky s choreografií "Jen růžová", které vytancovaly v nemalé konkurenci krásné 3. místo.
V odpoledních hodinách přišla na řadu kategorii junioři a všem ztuhly úsměvy. Konkurence byla skvělá a hlavně opravdu velká. Naše tanečnice Bellyteens tancovaly naplno a s velkou chutí a tak se jim podařilo dovést krásné 4.místo.
Ještě jednou gratuluji všem tanečnicích za krásné úspěchy a výbornou reprezentaci Oslavan. Také bych ráda poděkovala rodičům, kteří s námi celý den strávili a pomohli s přípravou a dopravou.


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one