DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
TÁBOR MAĎARSKO BALATON 2012

V termínu od 21.-27.8.2012 pořádal kroužek břišních tanců tábor na madarském Balatonu. Sešel se super kolektiv holek a kluků a vytvořila se pěkná partička.
Po příjezdu hotel zaplavila růžovo modrá vlna, což byly děti v táborových tričkách a kšiltovkách. Po rozdělení pokojů ke spokojenosti táborníků jsme zamozřejmě spěchali se smočit v Balatonu. Na pláži na nás již čekaly nástrahy pamlsků, pochutin a sladkostí, kterým neodolalo ani jedno dítě.
Jelikož celý týden nám přálo krásné horké letní počasí nepohrdli jsme denní návštěvou balatonské pláže a ovlažení. U vody neprobíhala jen "opalovačka " a "koupačka", ale animační tance ve vodě, velmi oblíbená Olympiáda dívek a chlapců, děti se vyřádily na tobogánu, šplapadlech se skluzavkou a své lodní zkušenosti si vyzkoušeli na výletě na Dragonské lodi. Nabitý program probíhal i mimo pláž, mimo pravidelné tréninky na novou sezonu 2012-2013 nás čekal úsměvný Pink večer, vlastní vyroba oddílových vlajek, , prohlídka army parku, taneční soutěž, kterou zahájila scénka "Láska v housce", "Sestra v akci", kouzelný karneval v maskách, leaserová diskotéka a samozřejmě nemůžu opomenout několikrát návštěvu madarské tržnice s lákavými pochutinami.
Nikomu se nám nechtělo domů, děti si užívaly zábavy a vodních radovánek opravdu do sytosti. Příští rok se na všechny moc těšíme a hlavně na nové bohaté zážitky.
Závěrem bych ráda poděkovala všem vedoucím za jejich obětavou práci, dále trenérce Lucii Švábenské, našim kuchařkám Petře Sakánkové a Lence Kubišové a samozřejmě našim sponzorům, bez kterých by nebyly tak krásné ceny za soutěže a dárečky, které si dovezlo každé dítě: RK-mont spol s.r.o.- ing. Sedláček, Krokodýlek – Iva Malichová, Inasak – David Sakánek,zámecká restaurace Petra Sakánková, restaurace Letkovice – manželé Koneční, Izolace – Zdenek Horák, Zastavárna Leoš Komarov, Zlatnická dílna – Radka Horníčková, Dušan Binka, František Chrást – lesnické práce, Fernet stock – Iveta Souralová, Fitcentrum – Petr Novotný, Autobazar Zastávka – Josef Michálek, Zdenek a Helena Sakánkovi, Autovrakoviště – Tomáš Samlík, Eisbegr a.s. - p. Macek, Mimi a Mami – Pavla Němcová, ST-OS Oslavany spol s.r.o., Roman Škoda, masáže Nada Drápalová, Oriflame Martina Hvízdalová, Pavlína Doksanská a Michal Farka, firma Pilous -PaeDr. Karel Doubrava, firma Hectas, Beskom CZ s.r.o., Siko s.r.o.
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one