DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Mezinárodní mistrovství 2015 v Praze

Předposlední květnový víkend se naše čtyři týmy břišních tanečnic a roztleskávaček zúčastnily hlavního finále Mezinárodního mistrovství 2015, do kterého se úspěšně kvalifikovaly postupem ze semifinálového kola za Moravu v březnu 2015.

Hlavní finále se konalo v Lucerně v Praze a zúčastnili se soutěžící z Česka, Slovenska, Chorvatska a Ruska .Celkem bylo možné shlédnout 675 vystoupeních. Letošní medaile z dílny návrhářů měly netradiční tvar. Byly inspirovány tvarem prastarých platidel a předlohou posloužila po staletí známá mandela.

Již úspěch ze semifinále naše čtyři týmy velice těšil a o to víc jsme zodpovědně přistupovali k účasti a reprezentaci Oslavan na hlavním finále Mezinárodního mistrovství v Praze. Již samotný respekt budila hlavní stage v Lucerně. Bylo zde možné shlédnout mnoho zajímavých a inspirativních vystoupeních a možnosti se seznámit se skvělými konkurenčními týmy. Velmi příjemným a ojedinělým zážitkem bylo velmi skvělé sportovní chování tanečních týmů. Vzájemná gratulace a chvála v zákulisí byla samozřejmostí a hlavně upřímná. To je skušenost jedna z nejhezčích , které si z tohoto mistrovství vozíme a velice si jí vážíme a samozřejmě opětujeme.

Nervozita, stres a samozřejmě i slzičky k tanečním výkonům patří. Každopádně díky skvělé organizaci organizátorů a řazení soutěžících nebylo možné stresy prožívat dlouho a při prvním tónu naší skladby se děvčata na pódiu uvolnila a tancovala, jak nejlépe dovedly. Se skvělým fan clubem v několika předních řadách Lucerny a oporou Oslavanského praporu na balkonu Lucerny to šlo opravdu skvěle.

Naše čtyři týmy se i tak při velké konkurenci dokázaly umístit a velmi úspěšně reprezentovat Oslavany. 3.místo Bellynky ( první dvě místa obsadily výborné slovenské břišní taneční školy), 3.místo Cheerleadynky, 2.místo Cheerteens již V PROFI kategorii a 1. místo Bellyteens. Vítězům hrála skladba We are the champions , která nenechala jedno oko suché.

Prožili jsme krásný víkend, zhlédli "nadupanou" konkurenci, zažili skvělou atmosféru a společně si užili krásné pocity štěstí. Velké poděkování patří všem tanečnicím za velmi úspěšnou reprezentaci Oslavan, trenérce Lucii Švábenské za důkladnou a zodpovědnou přípravu, samozřejmě rodičům za podporu, doprovod a skvělé zázemí pro naše slečny. Sezonu jsme zakončili velmi úspěšně , tak jak se nám jí podařilo i zahájit. V srpnu nás čeká taneční soustředění v Itálii u moře, kde bude probíhat relaxace tanečnic, ale zahájíme již práci na nových choreografiích na novou sezonu 2015/2016. Děkujeme všem našim příznivcům a našim tanečnicím a nejen jim přejeme krásné slunné letní prázdniny a v Itálii ahooooj.
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one