DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Mezinárodní mistrovství Děti fitness 2013

FINÁLE – MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ 2013 - DĚTI FITNESS
CHEERTEENS OSLAVANY 1.MÍSTO

6.4.2013 proběhlo semifinálové kolo Mezinárodní taneční soutěže Děti fitness za Moravu ve Strání. Této velkolepé taneční soutěže se účastnily oslavanské taneční kolektivy Bellynky, Bellyteens a Cheerteens pod DDM Oslavany. Všechny tři týmy úspěšně postoupily do hlavního finále Mezinárodní taneční soutěže, které je rozděleno do více dnů a míst, z důvodu velké účasti tanečních kolektivů a tanečních stylů.
Mezinárodní finále pro kategorii roztleskávačky – Cheerleaders proběhlo v Praze 26.5.2013 a naše Cheerteens Oslavany mohly být u toho. Do finále postupovaly taneční kolektivy ze semifinálových kol krajů České republiky i zahraničí. Přijížděli jsme s velkým respektem, ale i radostí, že můžeme být toho součástí. Taneční vystoupení, které jsme mohli v průběhu chystání shlédnout, byla velmi zajímavá, inspirativní a někdy i emociální. Zhoustlá atmosféra, přísná porota a "nadupané" kolektivy nám na nervozitě jen přidaly.
Cheerteens Oslavany tancovaly choreografii Lucie Švábenské Tanec v srdci s velkým nasazením a láskou k tanci. Vystoupení se děvčatům opravdu povedlo, což zejména ocenila mezinárodní porota. Nervy byly napružené, emoce na krajíčku a soudržnost kolektivu ještě užšíí.
Cheerteens Oslavany vybojovaly v hlavním finále Mezinárodního mistrovství 2013 – Děti fitness 1.místo. Nepopsatelná radost, slzy štěstí a vše co k úspěchu patří. Kdo zvládl potlačit slzy, při státní hymně se už neurdžel dojetím. Cheerteens Oslavany stály nahoře "na bedně" a objímaly zlato.Tým je majitelem prestižní samolepky s nápisem " Zde trénuje vítězný tým"a je zanešen do Síně slávy prestižní soutěže.
Velké poděkování patří trenérce Lucii Švábenské, která děvčata na tuto prestižní soutěž připravila a samozřejmě samotným tanečnicím: Kateřina Smolíková, Kateřina Kubášková, Tereza Zaklová, Teraza Laciná, Karolína Stopková, Martina Tothová, Barbora Divišová, Andrea Cabejšková, Adéla Hanáková, Kristýna Škodová, Denisa Gašparíková a Adéla Repalová za úspěšnou reprezentaci Oslavan.Holky užijte si tento krásný blažený pocit, je to úspěch nejen letošní sezony, ale působení celého kroužku.
Na závěr bych ráda poděkovala všem příznivcům, fanouškům a zejména obětavým rodičů, kteří tráví čas s námi , jsou pomocnými silami tanečního kolektivu a vypomohli s dopravou: Kateřina Straková, Ing. Ivan Sedláček, Dušan Gašparík, Eva Sáblová , Anita Gašparíková. Děkujeme

fotodokumentace www.belly-oslavany.717.cz


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one