DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Mezinárodní taneční soutěž "Děti fitness aneb sportem proti drogám"

6.4.2013 se Bellynky, Bellyteens a Cheerteens účastnily semifinálového kola mezinárodní taneční soutěže "Děti fitness aneb sportem proti drogám" ve Strání. Semifinálová kola probíhala po celé České republice a i v zahraničí.
Na cestu do Strání jsme se brzy ráno vypravili autobusem. Po příjezdu jsme okukovali očkem konkureci a vrhli jsme se do příprav na vystoupení. Šatny vypadaly jak kosmetické salony a i tak to tam vonělo. Jelikož nervozita byla opravdu velká a s přibývajícím časem stále stoupala, byly jsme rádi, že přišly na řadu naše kategorie Orient a Cheerleaders.
Atmosféra při našich vystoupeních byla velmi povzbuzující a tanečnicím se tancovalo s naprostou lehkostí. Vyhlašování výsledků bylo velmi napínavé a nervozita by se dala krájet. Také ukápla nejedna slzička a to nemluvím o křiku, kterým naše tanečnice projevily radost.:)
Naše dlouhá cesta a brzké stávaní se vyplatilo, odjížděli jsme domů s poháry a krásným zlatým umístěním: BELLYNKY 1.místo a BELLYTEENS 1.místo. Což znamená postup do mezinárodního finále jupíííííí :))
Ještě jednou velká gratulace a poděkování za velmi úspěšnou reprezentaci Oslavan. Jen tak dál a hodně úspěchů v hlavním finále!!!!!


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one