DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
MISTR MIA DANCE LEAGUE 2016

První červnový víkend se naše čtyři týmy Belly a Cheer zúčastnily Mezinárodního mistrovství International Champions Prague, kam se velmi úspěšně kvalifikovaly ze semifinálového kola v Brně.

Víkend byl slunečný, úspěšný a také ve skvělé společnosti. Je více než příjemné cítit se na stejné vlně se zúčastněnými tými a dokonce i s konkurencí celého festivalu. Skvělá nálada, úsměvy, tanec , porozumnění a mnoho pozitivní energie to vše a mnohem víc je MIA FESTIVAL Prague. Skvělá zkušenost, rok od roku nová a zajímavější.

Perný víkend stál za to, naše děvčata se velmi zodpovědně a důkladně připravovala a reprezentovala Oslavany opravdu naplno a hlavně velmi úspěšně. Zabojovala nejen s českou konkurencí, ale i se zahraničními partnery. Bellynky vytancovaly 2. místo. Porazily je velmi šikovné tanečnice ze Slovenska. Cheerleadynky ve vemi náročné a věkově rozmaníté kategorii vybojovaly nádherné 3.místo a Cheerteens v profi kategorii 4.místo. Velkým překvapením a úspěchem bylo nečekané vyhlášení absolutního vítěze ze všech věkových kategorií tanenčího stylu ORIENT. Vítězným týmem, který nasbíral za semifinálové kolo a hlavní finále nejvíce bodů se stal náš Bellyteens a získál tak ocenění MISTR MIA DANCE LEAGUE 2016 a titul MISTŘI REPUBLIKY 2016.

Ještě jednou velká gratulace našim tanečnicím a zejména jejich trenérce Mgr. Lucii Švábenské za velmi důkladnou a precizní přípravu nejen na toto Mezinárodní mistrovství, ale na celou úspěšnou sezonu 2016. Poděkování patří i rodičům a prarodičům našich tanenčnic, ktaří s námi do Prahy jeli nebo přijeli podpořit naše čtyři týmy do Lucerny. Všem přejeme krásné slunné prázniny mnoho zážitnů a našim tanenčicím i odpočinek a relax a budeme se těšit v srpnu na všechny na soustředění u moře v Itálii a ostatní v září na tanenčních " značkách " v DDM. :o)

Za kolektiv Belly a Cheer

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one