DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
ZLATO Z PRAŽSKÉ LUCERNY PUTOVALO DO OSLAVAN.

Poslední květnový víkend Bellynky , Bellyteens a Cheerteens se účastnili v Praze v Lucerně hlavního finále Mezinárodního mistrovství Děti fitness 2017, kam se úspěšně kvalifikovali ze semifinálového kola za Moravu v měsíci dubnu.

Účast tanečníků a tanečních týmů nejen z České republiky, ale i z mnoha okolních států byla nesčetně velká, a proto závody probíhaly několik dní. Náš pobyt v matičce Praze se tak prodloužil na 3 dny, a tak jsme stihli nejen samotné závody, připravit se na ně tréninky, ale také užít si Prahu.

Formace Orient probíhala v pátek. Bellynky i Bellyteens si vystoupení na pódiu v Lucerně, kde vystupovalo již mnoho známých celbrit, patřičně užili. O to větší nadšení a slzičky štěstí byly , když Bellynky získaly zlatý pohár a 1. místo. Bellyteens se umístil na krásném 4.místě, porazily jej velmi šikovné holky ze Slovenska.

Cheerteens vystupoval až v sobotu , a i když letní teploty již provanuly celou Lucernou na jejich výkonu to nebylo absolutně znát. Opět bodoval slovenský tým a z nadupané kategorie naše tanečnice vybojovaly krásné 4.místo.

Pobyt v Praze byl bohatý, skvělý, poučný, inspirativní, plný smíchu a zejména velmi úspěšný v závěru letošní závodní sezóny.

Ráda bych poděkovala trenérce, nejen za přípravu na hlavní finále v Praze, ale na celou závodní sezonu, která byla velmi plodná a pohárová, dále všem tanečnicím za jejich pečlivou přípravu, našim sponzorům, rodičům za skvělou spolupráci, zejména rodičům Bellynek za účast a podporu na samotném finále v Lucerně.

Všem našim tanečnicím a nejen jim přejeme krásné slunné prázdniny a moře nových úžasných zážitků. V srpnu nás čeká relaxačně taneční soustředění v Itálii a v září se těšíme na shledanou a těšíme se na všechny staré i nové tváře. Sledujte naše aktuální dění na nové sociální
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one