DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
POHÁRY BELLY A CHEER PUTOVALY DO OSLAVAN.

Závodní sezóna kroužků břišního tance a roztleskávaček BELLY a CHEEER je v plném proudu. Děvčatům se daří i v roce 2017. První dubnový víkend se tanečnice kvalifikovaly z 1.,3. a 4.místa v regionálním kole nové taneční soutěže Czech dance tour 2017 – Roztancuj celé Česko, do zemského kola, které se bude konat začátkem května a pokud se jich bude držet štěstí a opět postoupí , kvalifikace je posune na hlavní televizní finále Mistrovství ČR do Prahy.

Samozřejmě nemůžeme opomenout naši účast na Celorepublikových závodech v Rychnově nad Kněžnou, kam už jezdíme celých 10 let. Mohli jsme se zde těšit velmi mílé přízně, skvělých lidí, zejména pořadatelů a také úspěchů, kterých děvčata zde každoročně dosahůjí. Letos to byl zlatý a bronzový pohár.

30.4.2017 na Čarodejnice naše holky nezahálely a opět se zúčastnily semifinálového kola za Moravu Mezinárodního mistrovství prestižní soutěže Děti fitness 2017 a svými úspěchy 1. místo Bellynky , 1. místo Bellyteens a 2. místo Cheerteens se kvalifikovaly do hlavního finále International Champion Chip 2017 v Praze v Lucerně.

Závodní sezona je v plném dění a tanečnicím spolu s jejich trenérkou se již podařilo v jejím průběhu úspěšně dovést domů čtyři zlaté poháry, jeden stříbrný, bronzový a bramborový. Jen tak dál holky ať se vám daří a drží se vás štěstí.

Sledujte nasi novou stránku na sociální síti fb "Belly a Cheer" pro aktualizace našeho dění. :)

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one