DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Naše břišní stále na cestách.

NAŠE  "BŘIŠNÍ"  STÁLE  NA CESTÁCH...
         Kroužek břišního tance oslovily Divadelní Tetiny, s kterými velice rádi hostujeme víkend co víkend na jejich akcích. Vzhledem k tomu, že krom tohoto pozvání děvčata vystupují na různých společenských ,  firemních akcích a plesích v okolních městech například: Sedlec, Zbýšov, Ivančice, Prštice, Bučovice, Brno, Moravský Krumlov, Rakšice, Tišnov , Třebíč, Biskoupky, Čučice, ZOO Brno a jiné sejde se i některý víkend tři vystoupení. Děvčata si to opravdu užívají a každé vystoupení berou jako přípravu na všechny letošní závody, na kterých je konkurence rok od roku větší a propracovanější z celé republiky.
        Velký dík patří rodičům, kteří s námi na všechna vystoupení jezdí a podílí se nejen finančně na dopravě, ale i v přípravě tanečních kolektivů na vystoupení.

Bellynky vybojovaly stříbro- Tišnov
       První únorovou sobotu jsme se zúčastnili taneční soutěže Letś dance together v Tišnově. Brzký ranní odjezd byl trošičku ospalý, protože naše čtyři taneční kolektivy večer před odjezdem vystupovaly na plese SŠ Moravský Krumlov v Rakšicích a návrat byl v pozdních hodinách. I když jsme se snažili ihned po vystoupení o odjezd nebylo to jednoduché. Děvčata sklidily obrovský úspěch a nechtělo se jim domů.
         Již v brzkých hodinách  odjížděla kolona aut na závody. Bylo se zde opravdu na co koukat a některé choreografie v kategorii show dance byly až neuvěřitelné. Celá soutěž byla dosti ovlivněna moderním stylem hudby - hip-hop. Ale i přesto se našim malým Bellynkám podařilo vytančit krásné 2.místo. A pohár už mířil do Oslavan.
          Taneční soutěž trvala až do večerních hodin. Celý náš kolektiv si užil spoustu legrace a skvělého tance za celý den a úspěšně se vracel domů. Poděkování patří včem tanečnicím, za to , že jsou takové jaké jsou a rodičům za podporu a dopravu.
                               
Stříbro se Bellynek stále drží - Třebíč
        12.2.2011 jsme vyrazili na celorepublikovou taneční soutěž do Třebíče. Tanečních kolektivů se zde sešlo opravdu hodně z celé republiky. Dokonce i "pražáci" přijeli vybojovat poháry na Moravu. Naše čtyři taneční kolektivy bojovaly opravdu naplno. Bellynky si dovezly 2.místo, mladší roztleskávačky Crazy girls a starší Pink girls krásná 4.místa. Měli jsme možnost shlédnout krásné choreografie a zábavná show dance. Děkujeme všem tanečnicím za výbornou reprezentaci.

                                    Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one