DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Odměna Bellynkám za Talentmanii

ODMĚNA BELLYNKÁM ZA TALENTMANII

Třetí zářiovou neděli jsme podnikli s nejmladšími břišními tanečnicemi, Bellynkami, výlet do Brna. Byl odměnou a poděkováním za skvělou reprezentaci a účast v novácké Show Talentmanii. Vzhledem k tomu, že děvčata poctivě trénovala i o prázdninách a naprosto zodpovědně se postavily k účasti v celé show, což dokazuje i umístění z 20.000 uchazečů mezi 250 nejlepších z Česka a Slovenska, právem si zasloužily odměnu. Po dohodě s trenérkou ,Lucií Švábenskou, jsme naplánovali výlet do Olympie, do kina na film ve 3D a posléze návštěvu Bonga.
Návštěvu Olympie nám zpestřila prezentace kosmetických a dekorativních přípravků, a tak naše malá sluníčka neváhala a nechala se od profesionálních kosmetiček nalíčit. Celým programem provázel Radim Novák, herec z Ordinace z růžové zahradě a Miss 2009. Plni dojmů a obleženi popcornem jsme mířili pro brýle ,na film 3D, a už hurááááááá do kina.
Po relaxaci v kině nás čekalo vyřádění v Bongu. Během chviličky nás bylo plné Bongo a musím říct, užili jsme si to úplně všichni. Některé atrakce vyzkoušeli i rodiče, kteří byli ochotni a jeli s námi. Bezva neděli jsme zakončili párkem v rohlíku a už jsme spěchali domů na vysílání Soudného dne Talentmanie z Milotic.
Tímto bych ráda poděkovala firmě Rk-mont spol s.r.o., které tento výlet našim Bellynkám umožnila.


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one