DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
OSLAVANSKÉ DĚTI V PRAZE

V termínu od 16.6.-19.6. 2011 navštívily oslavanské děti hlavní město Prahu. Využili jsme dopravy společnosti Student agency a vyrazili do velkoměsta.
Děti během tohoto prodlouženého víkendu nejen pravidelně trénovaly, v krásných tanečních sálech, ale měly možnost shlédnout krásu naší matičky Prahy. Navštívili jsme Václavské náměstí, Staroměstské náměstí s prohlídkou Orloje, Pražský hrad i Katedrálu, Malou stranu, Karlův most, Petřín, kde jsme navštívili Zrcadlové bludiště a Rozhlednu. Zde jsme měli možnost se vyfotit s oblíbeným kuchařem z pořadu "Ano šéfe" Zdeňkem Pohlreichem.
Jako kulturní zpestření jsme měli návštěvu divadla Brodway a Muzikálu Michala Davida Kat Mydlář. Děti zde měly možnost zpatřit učinkující jako např.: Kateřina Brožová, Vilém Čok, Bohuš Josef, Bohuš Matuš, Marta Jandová a další.O první přestávce na nás čekal v zákulisí Bohuš Josef, který nám zapozoval a ochotně se snáma vyfotil.
Všichni odjížděli domů plni krásných a nezapomenutelnách zážitků. Tímto bych ráda poděkovala rodičům, kteří s náma jeli, za pomoc a samozřejmě klukům a všem tanečnicím za skvělý prodloužený víkend.
Fotodokumentace na www.belly-oslavany.717.cz

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one