DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
SHOW TV NOVA TALENTMANIA

Z 20.000 uchazečů do show Talentmanie z celého Česka a Slovenska postupovalo do druhého kola jen 1000 učinkujících a naše Bellynky a Roztleskávačky byly mezi nimi. Což už považujeme za velký úspěch a novou zkušenost.
17.7.2010 proběhlo druhé kolo – natáčení v divadle. Již od rána v nás nervozita vřela, která se stále stupnovala. Hned po příjezdu byly holky postaveny před objektivy kamer a veškeré přípravy, úpravy a rozcvičení musely probíhat , jako by tam nebyly. Našli jsme si kousek volného prostoru v divadle a oba týmy jsme vyvakovaly. Konkurence byla velká a hodně rozmanitá a kupodivu neuvěřitelně přátelská a vstřícná. Působilo to velice družným dojmem: "Jeden za všechny, všichni za jednoho". Vzhledem k tomu, že pořadí vystupujících určovala porota nikdo nevěděl kdy na něj přijde řada. V divadle bylo šílené dusno a 40 stupnové vedro. Nalíčení holkám každou chvíli teklo a někteří relaxovali i kratičkým spánkem. Již samotné 11 hodinové čekání bylo únavné. Z ležících poloh je občas vyzvedla porota složena z českých celebrit: Zdeněk Troška, Adéla Banášová, Palo Habera-zvaný kat a Alena Šeredová, kteří procházeli okolo při pauzách na občerstvení. A konečně produkce volala Bellynky. Prošli jsme přes svalnaté chlapce -security do připravny režie, kde už čekal Leoš Mareš, který si ochotně se všema holkama podal ruku a pozdravil. V režii se doladily poslední podrobnosti a už šly holky na scénu. Barča Divišová mluvila s porotou za celý kolektiv. Palo Habera, z kterého jsme měli všichni největší strach jim sklonil poklonu hned v úvodu, že takový nástup v Talentmanii ještě neměli. Holkám to trochu odlehčilo a pustily se do toho naplno a za potlesku obecenstva. S Lucií jsme jim držely maximálně pěsti a po očku jsme sledovali výrazy poroty, která vykreslila hned úsměvy na rtech. Přes aplauz jsme nerozuměli u režie výroku poroty až Leoš Mareš při pohledu na nás, nás musel upozornit, že postupujeme. Nevěřili jsme vlastním úším, skandovali jsme a křičeli radostí. Mezi tím co porota vedla rozhovor s naší nejmenší tanečnicí Karolínou Strakovou,která je mimochodem velmi pobavila, dávala rozhovor jejich trenérka Lucie Švábesnká pro televizi Nova s moderátorem Leošem Marešem. Všem se chvěl hlas a slova šla opravdu stěží. Holky vyběhly ze scény a za přítomnosti kamer projevily pravou nefalšovanou radost a skandovali "OSLAVANY" A to už je přerušila moderátorka z televize Markýza, která s nimi chtěla udělat rozhovor. Po té utíkaly chodbou dolů a bylo nás celé divadlo, v šatnách už čekaly nejen kamery, ale i maminky, které uronily i nejednu slzičku. Později přišla řada i na Roztleskávačky, které podaly výkon opravdu naplno, ale bohužel tolik štěstí neměly jak Bellynky a nepostoupily. Ale za velký úspěch považujeme už jen postup z 20.000 uchazečů do 1000. Je potřeba to skusit, využít možnosti a nasbírat nové skušenosti. Každopádně všechna děvčata zažila nepopsatelnou atmosféru a obrovské zážitky, které si budou tanečnice pamatovat na celý život.
Únava byla opravdu veliká , celý den byl vysoce náročný, ale naše zlatíčka při cestě domů jakoby nabily energii a v autobuse zářily jak slunička. 30.8.2010 jdeme do semifinálového 3.kola Talentmanie a i kdybychom jsme už nepostoupili, jsme štastní, že jsme tam vůbec mohli být , skusit to a prožít něco úžasného-Naše holky nám za to stojí. Děkujeme rodičům, kteří nám vnukli myšlenku přihlásit se, poděkování patří i mladé trenérce Lucii Švábenské, která je k tomu přivedla a připravila.

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one