DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BELLY A CHEER – PRAHA 2015

Druhý listopadový víkend se konalo taneční soustředění Belly a Cheer v Praze. I letos jsme využili velmi oblíbenou dopravu Student agency.

Čekal nás nabitý program, a to zejména tréninky všech našich čtyřech týmů Bellynky, Bellyteens, Cheerleadynky a Cheerteens. Tanečnice trénovaly opravdu svědomitě a propotily nejeden trikot v tanečních a baletních sálech za celý víkend. Soustředění bylo proloženo i programem na odreagování, odpočinkem a relaxací. Nedaleko naší ubytovny se rozprostíral velmi pěkný , prostorný, zajímavě řešený park, který byl nádherně oděn do podzimního kabátku. Kousek nádherné přírody v centru Prahy. Nechyběla procházka Prahou, návštěva Palace Cinemas, vánoční nákupy, krásná pohádková vánoční výzdoba a samozřejmě i výroba vánočních dárečků.

Poděkování patří trenérce Mgr. Lucii Švábenské , ing. Evě Sáblové, ing. Ivanu Sedláčkovi, Iloně Sedláčkové ,Simoně Novotné a samozřejmě všem dětem co se pobytu zúčastnily, byly skvělé a hlavně odjížděly domů spokojená plesající srdíčka, zářící očička a velké smailiky na ústech. Byly jste super a těšíme se příští rok :) :) :)

Ilona Sedláčková

vedoucí pobytové akce
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one