DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
TÁBOR ITÁLIE 2015

V posledním prázdninovém týdnu pořádal kroužek břišních tanců a roztleskávaček tábor u moře v Itálii – Rosolina Mare.

Při ranním příjezdu do městečka nás vítalo krásné slunné počasí, mílí Italové a velmi příjemné prostředí. Ještě před ubytováním jsme neodolali procházce po prázdné a turisty nezahltěné pláži.

Celotýdenní táborový program probíhal v duchu přípravných tréninků na novou sezonu 2015/2016 všech čtyřech týmů. V ranních a večerních hodinách za příjemného stínu začaly první tréninky nových choreografií našich týmů Bellynky, Bellyteens, Cheerleadynky a Cheerteens. Koupání v moři bylo vždy zpestřeno denním programem, vodní hry, soutěže o nejlepší stavby z písku, plážové tetování, nafukovací zvířátka a nechyběly ani karetní hry. Velmi oblíbené bylo cvičení na písečné pláži a v moři. Bylo téměř na denním programu dětí. Samozřejmě na pláži nechyběl animační tanec, do kterého se vždy zapojila většina našich tanečnic a roztancovala celou pláž.

Velmi zajímavým , lákavým a historií bohatým byl výlet do Benátek – Venezie. Cestovali jsme italským rychlovlakem a prošli celé Benátky s bohatým historickým výkladem. Děti si odnesly krásné nezapomenutelné chvíle a kousek historie, která zde dýchala na každém rohu.

V samém centru Rosoliny Mare a jedno dopoledne dokonce i před našimi apartmány probíhaly italské trhy, které nejen nabízely italské zboží, ale byly obohaceny i o italské pochutiny a zejména mořské plody. Bylo možné je zde spatřit nejenom živé, ale i upravené ochutnat. Po Rosolině Mare jezdil turistický vláček, kterému jsme ani my neodolali a trasu si s dětmi projeli.

Náš táborový a tréninkový program jsme zpestřili o taneční soutěž, která byla zahájena ukázkou z filmu PITI PITI PA. V samotné soutěži do poroty přijaly pozvání celebrity: Halina Pawlowská, Dara Rolins a Monika Absolonová. Výherci všech věkových kategorii byli oceněny hodnotnými cenami. Poslední večer nemohl patřit ničemu jinému něž naší karnevalové párty. Masky byly velmi zajímavé, důkladně propracované a někdy i k nerozeznání, kdo se pod maskou schovává. Bylo to velmi pestré a za přítomnosti ostatních kolemjdoucích turistů a to nejen českých se vytvořila skvělá atmosféra. Už teď se těšíme na příští rok :)

Na závěr bych ráda poděkovala všem našim příznivcům, fandům a hlavně celému týmu dospělých vedoucích: Mgr. Lucie Švábenská, Ing. Eva Sáblová, Ing. Ivan Sedláček, Simona Novotná a Ilona Sedláčková.

Velké poděkování patří našim sponzorům, bez kterých by nebylo možné takové ocenění pro děti zajistit a zejména tyto akce pořádat. Velký dík a zachovejte nám přízeň i další sezony.: RK-mont spol s.r.o. Ing. Ivan Sedláček, Metaldyne Oslavany spol s.r.o., Tesco – Bc. Alena Horáková, Ing. Daniel Sabel, Krokodýlek Iva Malichová, kroužek břišní a roztleskávačky, Besip Jihomoravský kraj, Tereza Kopas, Kosmetika , Dazakom – David Švábenský, Hasit s.r.o, Renata Staňková, VOZP, policie ČR, potraviny Řihánkovi, potraviny Kučera Oslavany, Vítězslav Kalenda Večerka, Kovomat pan Valach, pekárna Ivanka, pí Karásková Rosice, Jatka Ivančice Zelenina a ovoce Viktor Nos Ivančice, Ovoce zelenina Naděje, Vinotéka Tomáš Krmela, Oriflame Hvízdalová Martina a Veronika Minaříková,Oriflame Mgr. Lucie Švábenská, kosmetika Pavlína Škodová, Petra Tlustošová , Yveta Vejvodová, Jana Perntová, Věra Chytková, Magda Cabejšková, Martin Černý , Autoexpres, Eva Sáblová , Ilona Sedláčková.

Fotodokumentace www.belly-oslavany.717.cz

Ilona Sedláčková

vedoucí tábora
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one