DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
TÁBOR BELLY A CHEER ITÁLIE 2016

V posledním prázdninovém týdnu pořádal kroužek břišních tanců a roztleskávaček tábor u moře v Itálii – Rosolina Mare. Tábor byl určen nejen pro naše tanenčnice, ale pro všechny co mají rádi zábavu, tanec, kamarády, smích a moře nových zážitků.

Celotýdenní táborový program byl obohacen o tréninky na novou sezónu 2016-2017 všech čtyřech týmů. V ranních a večerních hodinách za příjemného stínu začaly první tréninky nových choreografií našich týmů Bellynky, Bellyteens, Cheerleadynky a Cheerteens. Mnohokrát již za přítomnosti mnoha českých i italských diváků. Moře bylo příjemné a vlny lákaly každého k dovádění. Program u moře byl zaměřen nejen na opalování a koupání, ale zejména činnosti, které si našly u dětí velké obliby. Zejména tanec na pláži, posilování, volejbal, fotbal, vodní hry, soutěže o nejlepší stavby z písku, malování na obličej, gymnastika. Samozřejmě na pláži nechyběl animační tanec, do kterého se vždy zapojila většina našich tanečnic a roztancovala celou pláž.

Na letošním výletě jsme navštívili krásné historické městěcko Padova, s velmi zajímavou a bohatou historií. Děti si odnesly krásné nezapomenutelné chvíle a kousek historie, která zde dýchala na každém rohu.

Italská tržnice s nádechem pravé Itálie, mořských plodů a pochutin se nám rozprostírala jedno krásné dopoledne přímo před našimi apartmány. Nikdo neodolal italskému zboží a i dobrůtkám. Mořské plody si tady mohly děti dobře prohlédnout a popřípadě i velmi dobře upravené i ochutnat.

Večery byly zpestřeny o táborový program, kdy nemohla chybět legrace, smích tanec, přátelský "pokec", táborový tanec, soutěže, hry, večení relax na pláži při svíčkách a taneční soutěž . Výherci všech věkových kategorii byli oceněny hodnotnými cenami. Poslední rozlučkový večer patřil velké rozlučkové párty – karnevalu v maskách.. Masky byly velmi zajímavé, důkladně propracované a někdy i k nerozeznání, kdo se pod maskou schovává. Bylo to velmi pestré a za přítomnosti ostatních kolemjdoucích turistů a to nejen českých se vytvořila nejen skvělá atmosféra, ale i úžasné publikum. Propojení dětí bez rozdílu věku bylo naprosto kouzelné. Už teď se těšíme na příští rok :)

Na závěr bych ráda poděkovala všem našim příznivcům, fandům a hlavně celému týmu dospělých vedoucích: Mgr. Lucie Švábenská, Ing. Eva Sáblová, Ing. Ivan Sedláček, Renata Staňková, Simona Novotná a Ilona Sedláčková.

Velké poděkování patří našim sponzorům, bez kterých by nebylo možné takové ocenění pro děti zajistit a zejména tyto akce pořádat. Velký dík a zachovejte nám přízeň i další sezony.: RK-mont spol s.r.o. Ing. Ivan Sedláček, Metaldyne Oslavany spol s.r.o., Ing. Daniel Sabel MBA, Krokodýlek Iva Malichová, kroužek břišní a roztleskávačky, drogerie TETA, Besip Jihomoravský kraj, Tereza Kopas, Dazakom – David Švábenský, Hasit s.r.o, Renata Staňková, OZP, policie ČR, Prefa Oslavany, kadeřnictví Martina Staňková, potraviny Řihánkovi, pekárna Ivanka, Zelenina a ovoce Viktor Nos Ivančice, Ovoce zelenina Naděje, Vinotéka Jana Krmelová, Oriflame Hvízdalová Martina, Oriflame Mgr. Lucie Švábenská, Věra Chytková, Martin Černý , Mgr. Eva Sáblová , Ilona Sedláčková, Jana Perntová, Mirek Zeman, Jatka Ivančice

Fotodokumentace www.belly-oslavany.717.cz

Ilona Sedláčková

vedoucí tábora
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one