DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Taneční soustředění v Praze

TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KROUŽKŮ BŘIŠNÍHO TANCE A ROZTLESKÁVAČEK V PRAZE.

Třetí říjnový víkend jsme se vydali na taneční soustředění kroužků břišního tance a roztleskávaček do Prahy. Natěšeni a nedočkavi jsme se vydali do Brna, odkud jsme cestovali autobusem Student agency do Prahy. Děvčata se těšila už na samotnou cestu, kterou jim zpestřil film a horká čokoláda.
Při příjezdu do Prahy do DDM , kde jsme byli ubytováni, jsme byli velice mile překvapeni z krásného a rozmanitého prostředí. Nejvíce všechny , hlavně trenérku Lucii Švábenskou, učarovaly taneční sály, které byly velice prostorné, plné zrcadel a baletních tyčí. Tréninky byly plné radosti, úsměvů a překypující dětské energie.
V sobotu prostor mezi tréninky vyplnila procházka na Václavské náměstí a po obědě nás čekal výlet do staré části Prahy. Navštívili jsme Kampu, Karlův most, Staroměstské náměstí, Orloj a jiné historické památky. V podvečer jsme spěchali již zpět do DDM, kde probíhaly velké kosmetické přípravy na muzikál Carmen, na který jsme se všichni moc těšili.
Po večeři v opojení parfému a rtěnek jsme vyrazili do Hudebního divadla Karlín. Již při příchodu na nás dýchlo kouzlo divadla a upoutávky muzikálu. V Carmen jsme měli možnost spatřit celebrity jako je Jiří Korn, Hanka Křížková, Dasha, Martin Pošta a jiné. A nejen to, protože muzikál je velice bohatý na taneční choreografie, bylo se opravdu na co koukat a z čeho učit. Plni dojmu a krásného kulturního zážitku jsme se vraceli do DDM. I přes pozdní hodinu byly holky plny elánu a dožadovaly se ještě tanečního tréninku. Ale po tak bohatém celodenním programu už patřil opravdu jen zasloužený odpočinek a spánek.
V neděli se samozřejmě ještě v průběhu balení naplno trénovalo. Důkazem toho, že se taneční víkend devčatům líbil, byly dotazy našich tanečnic: "Proč už musíme dóóóm? Kdy pojedeme znovu?" Jsme velice rádi, že se taneční soustředění vydařilo a hlavně , že se dětem líbilo.


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one