DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Taneční soutěž Světlo orientu

CELOREPUBLIKOVÁ TANEČNÍ SOUTĚŽ SVĚTLO ORIENTU

Bellynky + Bellyteens Oslavany

Bellynky a Bellyteens Oslavany se v letošním roce účastnili šestého ročníku celonárodního kola Světlo Orientu 2012 .Letos poprvé se účastnil i náš kraj. Rozhodli jsme se vyzkoušet štěstí a 2.6.2012 se účastnili krajského kola v Brně. Bellynky vytancovaly v dětské kategorii úžasné 1.místo a Bellyteens v starší juniorské kategorii 2.místo. Oba týmy postoupily do celonárodního kola v Uherském Ostrohu 9.6.2012, kde v porotě zasedla Bára Basiková. Oba týmy bojovaly s nadsazením a tanec si užily jako vždy. Bellynkám se podařilo vytancovat 1.místo z celé ČR v dětské kategorii a Bellyteens se umístil na nádherném 4.místě ve starších juniorech. Národní kolo tanečních závodů bylo velmi inspirativní , poučné a mnohdy se nám i tajil dech.
O prázdninách Bellynky čeká vystoupení v Chorvatsku u moře a v srpnu se všichni těšíme na táborové soustředění do Madarska k Balatonu, kde začnou přípravy na novou sezonu.
Na závěr bych ráda poděkovala všem tanečnicím za jejich pili, nasazení a důkladnou přípravu na všechny taneční akce. A nemůžu opomenout obětavé rodiče, které celou sezonu s námi jezdili, česali všechny tanečnice a pomáhali s líčením děvčat.VŠEM VELKÝ DÍK


Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one