DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg
26.2.2011 se naše čtyři taneční kolektivy účastnily celorepublikové taneční soutěže o pohár města Kunštát. Tancovalo zde přes 300 tanečníků a šatny byly doslova našlapané. Nervozita byla velká a konkurence ještě větší. Nejprve na řadu přišla dětská kategorie, v které se prezentovaly naše mladší břišní Bellynky s choreografií Carmen a mladší roztleskávačky Crazy girls s choreografií Crazy frog. Na vyhlášení jsme držely pěsti a ve skrytě duše doufali v umístění. Vzhledem k větší účasti v této kategorii vyhlašovali již umístění od 5.místa. Když už oznámili třetí umístění a my nic, byly vidět ty smutné dětské oči, které se rázem rozzářily při vyhlášení 2.místa Crazy girls z Oslavan. Holky převzaly pohár a než stihly zapozovat fotografovi zaznělo 1.místo Bellynky z Oslavan. Velkou radost nikdo neskrýval a bylo nás patřičně slyšet.

V odpoledních hodinách začala juniorská kategorie, v které se prezentovaly starší břišní Bellyteens s choreografií Shakira a starší roztleskávačky Pink girls s choreografií Amerika. Při vyhlášení výsledků se celý náš tým držel za ruky a doufal. Konkurence zde byla opravdu "našlapaná" a nápaditá. Pink girls vybojovali krásné 4.místo a Bellyteens obdivuhodné 2.místo. Tanečnice, rodiče i trenérka Lucie Švábenská radost neskrývali a patřičně ji Kunštátu ukázali, došlo i na slzy. Krásným oceněním byla pochvala od konkurenčních tanečnic.

Byl to velmi úspěšný den a i při tak velkém vypětí a únavě při cestě domů nikdo nezavřel ani očko ani pusu a bylo slyšet cinkání čtyř pohárů. Děkujeme za krásně prožitou sobotu
HOLKY JSTE ŠIKULKY!!!!!!!!!!!!!
Fotodokumentace na www.belly-oslavany.717.czIlona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one