DSCF0062.jpg
DSCF0071.jpg

► Zlatý Rychnov nad Kněžnou

ZLATÝ RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Slunečnou neděli 21.4.2013 jsme se společně vydali kroužky DDM Oslavany na teneční soutěž O Rychnovský pohárek 2013 do Rychnova nad Kněžnou.
Autobus plný smíchu a veselé nálady zahltily oslavanské Bellynky, Bellyteens, Cheerteens, Možoretky Hvězdičky a doprovod rodičů.
Kulturní dům, kde soutěž probíhala byl plný tanečních kolektivů a nejen ten. Vzhledem k tomu, že bylo krásné slunné počasí, probíhaly tréninky líčení a zkrášlování i ve venkovních prostorách.
Za celý den jsme měli možnost shlédnout opravdu mnoho tanečních choreografií různých žánrů, které byly mnohdy až neuvěřitelně nápadité. Bylo se zde na co koukat a také i čerpat. Krom amatérských skupin zde byly i kategorie "profi". V některých případech došlo i ke sloučení s amatéry.Mnohdy se i tajil dech z úžasných kostýmů a akrobatických choreografií.
V orientu si naše Bellynky v dětské kategorii vytancovaly 1.místo a Bellyteens v hlavní kategorii 1.místo.
Nechybělo ani odpolední mlsání v cukrárně, které se líbilo nejen dětem :) Po náročném dni jsme se večer vydali na zpáteční cestu domů. Všem, týmům patří poděkování za krásná vystoupení, samozřejmě taky jejich trenérům za příparavu a ještě jednou gratulace ke dvěma zlatům.

Ilona Sedláčková
samolepka2.jpg
NAŠI SPONZOŘI:
metaldyne_logo.jpg
rudolf-kavka-528909.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (64 | 71%)
samolepka2.jpg
poháry.jpg
DSCF0179.jpg
Oslavany 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one